۳۰ مهر ۱۳۹۶


کد: 38608 | تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۵ | ساعت: 15:09 | سرویس: آخرین اخبار, اجتماعی | بازدید: 274 بازدید
پرینت (چاپ)

پرسش:گروهی از مردم شیراز در اعتراض به آنچه انتشار پارازیت در فضای این شهر خواندند، مقابل استانداری فارس تجمع کردند. تجمع کنندگان در شعارهای خود خواستار رسیدگی مسئولان به شایعه انتشار پارازیت در شیراز و ارائه پاسخی شفاف و صریح شدند. پیش از این استاندار فارس نیز در واکنش به بحث انتشار پارازیت در شهر […]

پرسش:گروهی از مردم شیراز در اعتراض به آنچه انتشار پارازیت در فضای این شهر خواندند، مقابل استانداری فارس تجمع کردند.

تجمع کنندگان در شعارهای خود خواستار رسیدگی مسئولان به شایعه انتشار پارازیت در شیراز و ارائه پاسخی شفاف و صریح شدند.

پیش از این استاندار فارس نیز در واکنش به بحث انتشار پارازیت در شهر شیراز، از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی علمی و تخصصی موضوع خبر داده بود.

رضا ملک زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، روز دوم دی ماه گفت: مطالعات اخیر نشانگر آن است که «امواج و پارازیت‌ها عوارض دارند و در ابتلا به سرطان موثرند.»

معترضین شیرازی روز دوشنبه در اعتراض به آنچه انتشار پارازیت در فضای این شهر خواندند، مقابل استانداری فارس شعار پارازیت خیانت است به ملت» سردادند. تجمع کنندگان خواستار رسیدگی مسئولان شدند.
معترضین همچنین شعار می دادند: سلامت،سلامت، حق مسلم ماست. آنها همچنین نوشته هایی در دست داشتند که شیراز را پایتخت پارازیت ایران معرفی می کرد و یا کسانی نوشته ای در دست داشتند که می گفت براثر پارازیت به سرطان استخوان مبتلا شده ام اما هزینه درمان ندارم.
گزارش شده است یک مسوول استانداری در جمع معترضین حاضر شده و قول مساعد برای کمک به آنها داده است.


دیدگاه ها :
آخرین اخبار