۳۱ تیر ۱۳۹۸


کد: 42990 | تاریخ : ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ | ساعت: 23:50 | سرویس: آخرین اخبار, ورزش | بازدید: 530 بازدید
پرینت (چاپ)

پرسش:تیم فوتبال ذوب آهن با برتری ارزشمند ۲ بر صفر خارج از خانه مقابل بنیادکار ازبکستان، امیدهای خود را برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا افزایش داد.

پرسش:تیم فوتبال ذوب آهن با برتری ارزشمند ۲ بر صفر خارج از خانه مقابل بنیادکار ازبکستان، امیدهای خود را برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا افزایش داد.
امروز (دوشنبه) و در دیدار آغازین هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا، ذوب آهن اصفهان در تاشکند میهمان بنیادکار ازبکستان بود و با ارائه نمایشی منطقی به پیروزی ۲ بر صفر خارج از خانه دست یافت تا نخستین برد خود در فصل جاری این رویداد مهم را کسب کند.
نماینده ایران با کسب برتری در دیدار امروز چهار امتیازی شد تا امیدهای خود برای صعود را فزایش دهد.
قضاوت این دیدار که از گروه سوم برگزار شد را «فهد جبار المری» قطری برعهده داشت.
این دیدار برای دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار بود، چراکه نماینده ازبکستان هر دو بازی نخست را با شکست به اتمام رسانده و ذوب آهن نیز تنها یک امتیاز اندوخته داشت.
در نیمه نخست اتفاق خاصی رخ نداد و بازیکنان بیشتر به محک زدن شرایط حریف پرداختند، اما در نیمه دوم شاگردان «مجتبی حسینی» کار را بهتر آغاز کرده و در دقیقه ۵۵ با ضربه «جری بنگتسون» به گل دست یافتند.
در دقیقه ۶۲ «وادیم سیمیرتان» به دلیل خطای فاحش روی «دانیال اسماعیلی فر» از زمین بازی اخراج شد تا بنیادکار با ۱۰ بازیکن به کار ادامه دهد.
در دقیقه ۹۵ «مرتضی تبریزی» که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بود در آستانه گلزنی با خطای مدافع میزبان متوقف شد تا داور قطری نقطه پنالتی را نشان دهد که تبریزی گل دوم را به ثمر رساند.
**ترکیب ذوب آهن:
رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، مهران درخشان مهر، علی حمام، مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر، مهدی رجب زاده(ربیع عطایا)، محمدرضا حسینی، احسان پهلوان و جری بنگستون(مرتضی تبریزی).
در دیگر دیدار این گروه و از ساعت ۲۱ امشب تیم الاهلی عربستان میزبان العین امارات است.
همچنین در گروه نخست و از ساعت ۱۹ تیم فوتبال استقلال تهران در ورزشگاه آزادی با لوکوموتیو ازبکستان مصاف می دهد.

###


دیدگاه ها :
آخرین اخبار